Najczęściej

Zadawane pytania

Zdobądź więdzę o kamperach

Czy do prowadzenia kampera wymagane są specjalne uprawnienia?

Wszystkie oferowane przez nas kampery zaprojektowano w taki sposób, aby ważyły poniżej 3500 kilogramów. Dzięki temu do legalnego prowadzenia takiego pojazdu wystarczy jedynie posiadanie prawa jazdy kat. B. Niewątpliwą zaletą jest brak szczególnych ograniczeń prędkości czy wyższych opłat podczas przejazdu autostradą.

Jaka jest maksymalna liczba miejsc noclegowych w kamperze?

Jeśli interesuje Cię wynajem “domu na kółkach”, mamy do zaoferowania pojazdy Mercedesy Sprinter 4×4. Z naszym wyposażeniem gwarantują one komfortowy nocleg dla 2-4 osób. Nie mniej jednak korzystając z usługi zabudowy kampera można zagospodarować miejsce nawet dla 7 osób.

Czy w kamperze jest łazienka?

Jako producent kamperów mamy na stanie pojazdy, w których uwzględniono dostęp do komfortowej łazienki. Podróżujący mogą korzystać z bieżącej wody w umywalce, a także z funkcjonalnego WC i prysznica. W mniejszych pojazdach pomyślano z kolei o zewnętrznym natrysku.

Czy kampery mają klimatyzację?

Każdy pojazd dostępny w naszej wypożyczalni wyposażony jest w klimatyzację, która zapewni przyjemne uczucie chłodu w upalne dni. Można z niej korzystać przez cały czas – zarówno podczas jazdy, jak i dłuższego postoju. Dodatkowo komfort termalny poprawia także obecność rolet, zasłon i moskitier.

Czy w kamperze jest ogrzewanie, które umożliwiłoby podróż zimą?

W naszych kamperach zamontowane są wydajne systemy ogrzewania, co pozwala wygodnie podróżować nimi przez cały rok, również zimą. Do niewątpliwych zalet z pewnością zalicza się elektrycznie ogrzewana podłoga oraz bojler gwarantujący ciepłą wodę.

Czy kamper może wypożyczyć obcokrajowiec?

Oferta Campster skierowana jest dla wszystkich miłośników podróżowania, w tym również obcokrajowców. Nasi specjaliści mówią w języku angielskim, dzięki czemu bez problemu omówisz z nimi dokładne warunki najmu. Do wypożyczenia potrzebny będzie skan dokumentów, takich jak kserokopia paszportu i prawa jazdy.

Czy istnieją jakieś gwarancje standardu wyposażenia?

Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani usługami. Z tego względu możemy zagwarantować Ci wysoki standard wyposażenia. Przy odbieraniu kampera i spisywaniu protokołu zdawczo-odbiorczego zawsze sprawdzamy stan techniczny i kompletność wyposażenia.

Co w przypadku uszkodzenia któregoś ze sprzętów?

Czasami zdarzają się sytuacje, kiedy w wypożyczonym pojeździe dojdzie do uszkodzenia sprzętu. W takim przypadku powstałe szkody rozliczane są na podstawie faktury w oparciu na kosztach wymiany lub uzupełnieniu kompletu. Odpowiednia kwota zostaje wtedy potrącona z kaucji.

Skip to content