Wynajmij

kamper testowy

mercedes sprinter 4×4

Wynajem kampera na wakacje w Campster

Wynajmując kampera, możesz sprawdzić, czy odpowiada Ci taki styl podróżowania.

Z roku na rok coraz bardziej popularne jest podróżowanie własnym środkiem transportu. Wiele osób planujących taki wyjazd staje przed poważnym dylematem – zakupić odpowiedni pojazd, czy zdecydować się na wynajem kampera. Jeśli uważasz, że jeszcze za wcześnie, aby inwestować w swojego bus vana, doskonałym rozwiązaniem może być jego wypożyczenie. Aktualnie dysponujemy nowoczesnymi kamperami Mercedes Sprinter 4×4 z funkcjonalnym wyposażeniem, które gwarantuje komfort na najwyższym poziomie. Możesz wypróbować je w trakcie swoich wakacji, co ułatwi podjęcie decyzji o wybudowaniu własnego pojazdu. Być może odkryjesz w nim swój wymarzony sposób na życie!

Najważniejsze zalety wynajmu kampera

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na wynajem kampera na weekend, tydzień czy też wakacje. Przede wszystkim tego typu pojazdy zapewniają całkowitą swobodę w podróżowaniu i możliwość zobaczenia wielu miejsc w krótkim czasie. Najważniejszymi zaletami tego rozwiązania są:

  • swobodne podróżowanie i zwiedzanie trudno dostępnych miejsc dla zwyczajnych turystów.
  • brak konieczności rezerwacji miejsca noclegowego i ponoszenia kosztów z tym związanych,
  • możliwość prowadzenia pojazdu przez osoby posiadające prawo jazdy kat.B,
  • funkcjonalna kuchnia, w której komfortowo przyrządzisz posiłki,
  • pojemna lodówka z zamrażalnikiem i szafki na produkty spożywcze, dzięki czemu nie trzeba cały czas uzupełniać zapasów.

Ile kosztuje wynajem kampera?

Dla niektórych osób cena za wynajem kampera może początkowo wydawać się dość wysoka. Należy jednak pamiętać, że taki „mobilny dom na kółkach” w rzeczywistości nie ma być tańszą alternatywą dla hotelu, tylko zapewniać niezapomnianą przygodę, a także niezależność i wolność wyboru kierunku podróży. To Ty decydujesz, gdzie i kiedy pojechać, dzięki czemu przeżyjesz wakacje swoich marzeń! Koszt wynajęcia kampera w Camster wynosi już od około 300 złotych w niskim sezonie. Dodatkowo możesz też skorzystać z naszego serwisu lub usługi profesjonalnej zabudowy kamperów, a także nabyć niezbędne akcesoria kempingowe.

Skip to content