Zabudowa

kamperów

mercedes sprinter 4×4

Zabudowa kampera dostosowana do Twoich potrzeb

Korzystając z naszej oferty, możesz stworzyć kamper vana swoich marzeń!

Poszukujesz profesjonalnej firmy, która pomoże w stworzeniu kampera dostosowanego do Twoich potrzeb? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi zabudowy kamperów w Campster. Jako Grupa Polster od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i wyposażeniem minibusów. Bogate doświadczenie pozwoliło nam rozwinąć obszar działalności o budowę pojazdów na cele turystyczno-rekreacyjne. Obecnie wykonujemy projekty na busach Mercedes Sprinter 4×4. Zależy nam, aby Twoja podróż była maksymalnie komfortowa. Z tego powodu wszystkie rozwiązania techniczne oraz elementy wyposażenia pojazdu zawsze są dobierane indywidualnie. Mamy za sobą wiele udanych realizacji, dzięki czemu możemy zaoferować profesjonalne doradztwo.

Jakie elementy składają się na zabudowę kampera od Campster?

Jednym z niezbędnych warunków wygodnej i bezpiecznej podróży jest odpowiednie wyposażenie kampera. Aby zapewnić maksymalną funkcjonalność pojazdu, trzeba dobrze zagospodarować dostępną przestrzeń. W tym celu potrzebne będzie kilkaset różnych produktów i półproduktów.

Oferowana przez nas profesjonalna zabudowa kamperów obejmuje zwykle:

  • montaż solidnej i łatwej do utrzymania w czystości podłogi,
  • wykonanie okładziny ściennej w wybranym stylu, 
  • instalację osłony nadkoli, aby zabezpieczyć wnęki na koła przed uderzeniami,
  • projekt i budowa odpowiedniego systemu elektryki,
  • stworzenie funkcjonalnej zabudowy meblowej wedle zapotrzebowania.

Jako producent kamperów zapewniamy realizację projektów na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy do tego dobre gatunkowo materiały i nowoczesne rozwiązania na rynku. Gwarantuje to niezawodne użytkowanie pojazdu podczas wyjazdu i długotrwałość poszczególnych elementów. Dodatkowo mamy do zaoferowania wysokiej jakości akcesoria kempingowe oraz usługi, takie jak serwis czy wynajem kampera.

Skip to content